MENÜ

Endüstriyel Tasarım Tescil Araştırması

Endüstriyel Tasarım Tescili Araştırması

Tasarım Tescili AraştırmasıEndüstriyel Tasarım başvurusu yapılmadan önce tasarımın araştırılması önem taşımaktadır. Bir tasarımın önceden tescilli olup olmadığı yeni tasarımın başvurusunda yapılan araştırmanın marka patent uzmanlarımız tarafından yapılması sizi çok daha doğru sonuçlara götürecektir.

Endüstriyel Tasarım Tescili şekli olarak incelenir daha sonra yenilik araştırması ve incelemesi bakımından ele alınır.

Endüstriyel Tasarım Tescili başvurusunun yapıldığı tarihten önce dünyanın herhangi bir yerinde kamuya açıklanan benzer tasarımların olup olmadığı tasarım veri tabanlarından uzmanlarımızca araştırılır.

Endüstriyel Tasarım Tescili araştırması anahtar kelime; ürün adları ve eşanlamlı kelimeler ile tasarımın şeklini, biçimini, fonksiyonunu tanımlayan kelimeler ve başvuru sahibinin adı kullanılarak yada görsel anlatım; tasarım başvuru görseli yüklenerek, tasarım başvurusu veya rüçhan tarihinden önceki tarihlerde kamuya sunulan benzer görseller araştırılır.

Karar Patent Tasarım Tescili Araştırma Hizmeti

Tasarım tescili araştırması, karar patent firması olarak 16 yıldır marka tescili, patent tescili ve tasarım tescili konularında birçok firma ile çalışmalar yaptık. Alanında uzman, bilgili ve deneyimli ekibimiz sizlere tasarım tescili konusunda en iyi hizmeti verebilmek için gayret gösterecektir.

Bizlere aşağıdaki iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Karar Patent Tel : 0 216 441 36 00

Karar Patent Whatsapp : +90 555 983 19 87

Etiketler: Marka Tescili, tasarım tescili, tasarım tescili araştırması

Markanızı Tescil Ettirmek İçin Lütfen Bizi Arayın : 0216 441 36 00


Hızlı Başvuru