MENÜ

İncelemeli Patent

İncelemeli Patent

"İncelemeli Patent sahipleri, bu belgeyi aldıkları tarihten itibaren kendisini 20 yıl boyunca koruma altına alır."

İncelemeli Patent, incelemeli patent, incelemeli patent belgesi, incelemeli patent nedir, inceleli patent tescili, incelemeli patent nedir,İncelemeli PatentPatent süreci içinde araştırma raporunun sonucuna bağlı olarak; araştırma raporunun olumlu gelmesi durumunda, incelemeli patent süreci başlatılabilmektedir. İncelemeli patent sisteminde patent konumuz tekrardan konumuz ile ilgili yetkin bir uzman tarafından tekrar değerlendirilmektedir.

Değerlendirme sırasında araştırma raporu ve başvuru sahibinin görüşleri dikkate alınmaktadır. Bu aşamada başvuru sahibinin görüşleri dikkate alınmaktadır.

İncelemeli patent değerlendirmesi sonucunda yetkin uzman patent konumuzun patent olabilir veya olamaz kararını vermektedir. Olumlu verilen karar ile 20 yıllık patent korumasını elde etmiş olmaktayız.

Yetkin uzmanın verdiği olumsuz karara karşılık patent konusu ile ilgili tarifnamemizde değişiklik yapma ve tekrardan başvuru sahibinin görüş bildirmesi için ek olarak 2 defa daha inceleme yaptırılabilmektedir.

İncelemeli Patent ile ilgili tüm sorularınız için bizleri arayabilirsiniz.

İncelemeli Patent, incelemeli patent, incelemeli patent belgesi, incelemeli patent nedir, inceleli patent tescili, incelemeli patent nedir,


Hızlı Başvuru