MENÜ

Online Marka Tescil Başvurusu

Online Marka Tescil Başvurusu

Marka Tescil Başvurusu, online marka tescil başvurusu, Online Marka Tescil Başvurusu, online marka tescili yaptırmak istiyorum,Online marka tescil başvurusu şuanda Türkiye de Karar Patent harici hiçbir patent ofisi tarafından yapılmamaktadır. Kesinlikle markanızı eksiksiz ve tam olarak araştırma yaptırtarak resmi evraklarınızı kimlik bilgilerinizi Karar Patent canlı destek bölümünden ileterek yada mail yoluyla [email protected] adresine göndererek başlangıç yapabilirsiniz.

Burada en önemli kriter doğru ve tescil edilebilir marka başvurusu yapmaktır. Şuanda piyasada kullanılan ve tescilli olan markalara dahi başvuru yapabiliriz. Kesinlikle tescil alabilirsiniz gibi söylemlerle marka tescil başvurusu alan firmalar mevcuttur.

Kaldıki ; Bahsi geçen firmalar sadece marka başvurusu yapmaktadırlar. Bu başvurunun takibini; işlemin sonuçlanıp sonuçlanmadığını dikkate almazlar. Resmi bir yazışma durumunda cevap vermemekten dolayı dosyanızın düşmesini ve yatırılan paraların yanmasını göze almış olacaksınız..

Bu firmalar aslında Karar Patent gibi resmi vekil firma değildir.Sizin adınıza işlemleri Ankara’dan kendisi yürütmektedir.. Marka tescil işlemleri uzun sürdüğü için ( 1 yıl ) işlem sonunda çalıştığınız aracı firmayı bulamayabilirsiniz.

Online Marka Tescil Başvurusu ile ilgili tüm sorularınız için bizleri arayabilirsiniz.

Marka Tescil Başvurusu, online marka tescil başvurusu, Online Marka Tescil Başvurusu, online marka tescili yaptırmak istiyorum,


Hızlı Başvuru