MENÜ

Diğer Hizmetlerimiz

ISO 9001:2008 Belgesi öncelikle kurumsal kullanım ve sistematik düzen için gereklidir. Türkiye de bu uygulamaların haricinde ihalelerde kullanım ve ihracat içinde genel manada belge alınmaktadır.
Ürünlerin CE İşareti ile işaretlenmesinden, ürünün piyasaya sürülmesinden üreticinin kendisi sorumludur.
CE İşaretinin alınabilmesi için, ürünün kapsamına girdiği direktifler belirlenir.
Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un uygulanmasını göstermek amacıyla 13 Haziran 2014 Cuma tarihli ve 29029 sayılı Resmi Gazete
Bu belgelendirme de amaç gelişen piyasa şartlarında firmaların hizmet kalitesini, müşteri ilişkilerini artırmaktır.
Standardizasyon çalışmaları sonucunda sanayi, ticaret ve tüketicilere katkı sağlayan ISO (International Organization for Standardization) Uluslararası Standard Organizasyonudur.
ISO 13485 sisteminin amacı, AB uyum süreci esnasında tıbbi cihaz imalatçıları mevcut yasal yükümlülükleri, müşteri beklentilerini karşılamak, verimliliği artırabilmek ve kanuni
ISO Standart Geliştirme Komitesi TC207 tarafından geliştirilen Çevre Yönetim Standardıdır.
Gıdaların temiz, sağlıklı, besleyici olması gıda tüketicisinin temel talebidir. Bu istek ve talep kesin ve değişmez bir kalite ölçütüdür.
Bilgi dünyanın en değerli ürünüdür. Bilgi sahibi iseniz dünyaya hükmedebilirsiniz veya dünya savaşı çıkarabilirsiniz ya da hastalıklarla mücadele edip insanlığa yardım edebilirsiniz.
ISO OHSAS 18001 (Occupational Health and Safety Assessment Series) ve Britanya Standartları Enstitüsü (BSI) tarafından 1999 yılında yayımlanan OHSAS 18001 İş Sağlığı ve
CE belgesi akredite laboratuarlar yardımıyla test edilen ürünlerin olumlu sonuç alması durumunda belgelendirilir. CE Belgenizi Şimdi Alın!
TSE TSEK Belgesi
TSEK Kalite Uygunluk Belgesi
Neden ISO-9001 Belgesi Almalıyım sorusuna en güzel verilebilecek cevap sistematik bir şekilde fabrikada ya da ofiste sistemin doğru yürümesidir. ISO 9001 de karar patent güvencesi ile bu güveni sağlayabilirsiniz.
Tsek Müracaatı için Gerekli Belgeler
TSE Belgesi Müracaatı için Gerekli Belgeler arasında özellikle şirket resmi evraklarıdır özellikle TSE belgesi alımında sicil gazetesi ve imza sirküleri talep edilir. Kararpatent güvencesi ile TSE belgesi alabilirsiniz.